Sosyal Medya dan bizi takip edin

Image Alt

Medya

z

Medya Satın Alma

Görsel, yazılı, işitsel medya, açıkhava, sosyal medya ve digital platformlarda doğru yer alması, bütçenin en uygun mecralarda, en uygun fiyatlarla yer almasını sağlar. Çalışmayı mecralarına ve yayın saatlerine göre raporlayarak hızlı aksiyon alma imkanı oluşturur.

Medya Planlama

Medya planı hazırlanmadan önce markanın pazar içindeki yeri, hedefleri, rakip ürünlerin konumu, hedef kitlenin yaşam biçimi, tüketim alışkanlıkları ve medya tüketimi analiz edilir. Böylece medya yatırımının israf edilme riski ortadan kalkar.
z
z

Medya İlişkileri

Medya planlarını ülkenin, medyanın, kurumun gündemine bağlı olarak güncelleyerek uyguluyoruz. Mesajları medyanın gereksinimine, haber değerine göre oluşturuyor, farklı mecralar için ( ekonomi, magazin, internet, televizyon ) farklı stratejiler geliştiriyoruz ve gerçekleştiriyoruz. Bizim haber süzgecimizde değer bulmayanları medyaya iletmeyi tercih etmiyoruz. Bunun da medya mensupları ile Medya PR ilişkiyi güçlü, sürdürülebilir ve saygın kıldığına, karşılıklı ortak paydalarda buluşturduğuna inanıyoruz.

Radyo PR

Ulusal yerel ve internet radyolarına konuk alımını sağlıyor ve sesinizi daha çok kişilere ulaştırıyoruz. Müzik,sağlık,siyaset ve diğer konularla ilgili Türkiye’nin önde gelmiş radyocuları ve radyolarında sizlere kendinizi tanıtma imkanı sağlıyoruz.
z
Araç çubuğuna atla